pis kaczyński

Obnażmy obłudę radiomaryjnych oszustów!

Kontakt: TropimyPiS@gmail.com

Czekamy na listy

W przeciwieństwie do wiodących 'autorytetów moralnych' z PiS-u nie interesuje nas kim byli przodkowie przedstawicieli tej zakłamanej partii, jakiej byli narodowości i co złego zrobili.
Nikt, w tym i politycy z PiS nie jest odpowiedzialny za działalność swoich rodziców, dziadków itd.
Nie interesują nas takie sprawy i prosimy nie przysyłać takich informacji.

Wyjątkiem są sytuacje w których historie 'rodzinne' mają wpływ na obecną działalność przedstawicieli PiS jak np. kłamstwa prezesa Jarosława o udziale jego matki w Powstaniu Warszawskim. Tymczasem Jadwiga Kaczyńska nie tylko nie brała udziału w powstaniu, ale w ogóle nie było jej wówczas w stolicy. Jeszcze przed wybuchem wojny jej rodzice - państwo Jasiewicz - wysłali ją wraz z siostrą do rodziny mieszkającej w Starachowicach, skąd wróciła dopiero po wyzwoleniu.
Nie brała też (wbrew kolejnemu kłamstwu Kaczyńskiego) aktywnego udziału w akcji 'Burza'. Jedynie jako sanitariuszka w w starachowickim szpitalu opatrywała żołnierzy AK rannych w czasie tej akcji…
Nie chcemy tu pisać niczego złego o pani Jadwidze Kaczyńskiej. Dziwi nas tylko że Jarosław tak kłamie na jej temat.

Interesują nas jedynie takie fakty z teraźniejszości i przeszłości które mogą mieć wpływ na aktualną działalność polityków PiS, pokazujące ich obłudę i dwulicowość.

Kontakt: TropimyPiS@gmail.com